Regulamin

Właścicielem platformy www.ivba.pl jest:
IT&Business Training Mateusz Grabowski
Ul. Zygmunta Starego 1/3
44-100 Gliwice
NIP: 631-227-39-46

REON: 240829920
Strona www.ivba.pl jest portalem zajmującym się sprzedażą kursów z tematyki VBA dla Excela.
Zamówienie można składać:

  • on-line
  • telefonicznie – infolinia (32)724-14-29
  • poprzez pocztę elektroniczną biuroWYTNIJ@ivbaKROPKApl

Zamówienia drogą elektroniczną można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.
Warunkiem koniecznym w realizacji zamówienia jest podanie adresu e-mail – po przyjęciu zamówienia
Zamawiający posiadający skrzynkę e-mail będą informowani o statusie zamówienia pocztą elektroniczną.
Firma zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości, Zamawiający zostanie natychmiast poinformowany o zaistnieniu takiej sytuacji .

Ceny: Wszystkie podane ceny na stronie www.ivba.pl są cenami brutto zawierającymi 23% VAT. Kwota może zostać pomniejszona o ewentualne kupony rabatowe.
Do każdego zamówienia jest możliwość otrzymania faktury VAT (w celu wystawienia prosimy o kontakt  lub wypełnienie odpowiedniego pola przy składaniu zamówienia).

Na podstawie ustawy z ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny istnieje możliwość dokonania zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni zgodnie z art.10 ww. ustawy. Jednocześnie informujemy, że w celu dokonania zwrotu niezbędne jest skontaktowanie się z nami pod nr telefonu . (32)724-14-29 celem ustalenia warunków zwrotu.

Podczas dokonywania przedpłaty:
-Płatności należy dokonać on-line
– Należność za zamówienie internetowe należy uregulować przelewem na konto
ITBT :
nr rachunku: 69 1140 2004 0000 3202 5070 0470

Firma zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą „O ochronie danych osobowych”. Zgodnie z tą ustawą Klienci sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

W przypadku dokonania wyboru opłat cyklicznych, Klient zawierając umowę z firmą ITBT oraz wybierając określony pakiet wyraża zgodę na cykliczne, co miesięczne pobieranie przez Operatora Płatności (PayU S.A) z karty płatniczej kwoty pieniężnej odpowiadającej wysokości wartości opłaty za pakiet. Opłata będzie pobierana przez Operatora płatności raz w roku •

 Klient w ramach usługi płatności cyklicznych ma możliwość zapisania danych karty i zlecenia stałego polecania zapłaty. Dane karty będą przechowywane przez Operatora Płatności (PayU S.A.). PayU pośrednicząc w dokonaniu płatności udostępnia narzędzie Token (wirtualnych identyfikatorów karty), umożliwiające przypisanie do indywidualnego Klienta.

Klient może żądać zwrotu pieniędzy wpłaconych za dostęp do www.ivba.pl do 14 dni od daty zakupu bez podania przyczyny. Reklamacje należy składać drogą elektroniczną na adres poczty e-mail, telefonicznie tel:(32) 724-14-29 lub osobiście w siedzibie firmy ul. Zygmunta Starego 1/3 w Gliwicach. Firma ma 7 dni roboczych na rozpatrzenie reklamacji.

Materiały ze strony www.ivba.pl są do oglądania on-line i pobrania w postaci pliku cyfrowego (mp4, zip, txt, xls, xlsx, xlsm, etc)

 Konto jest przypisane tylko do jednej osoby. Nie można go udostępniać osobom trzecim. Wszystkie materiały pobranie i wysłane (w tym włączając hasła, kody) z platformy www.Ivba.pl oraz na szkoleniach organizowanych przez firmę IT&Business Training są przeznaczone tylko do użytku własnego.
Wszystkie nazwy własne/zastrzeżone zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.